اتو بخار بوش TDA 502412

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

اتو بخار بوش Bosch مدل TDA ۵۰۲۴۱۲ به رنگ سفید و سبز، دارای توان مصرفی ۲۴۰۰ وات می باشد. اتو بخار بوش TDA502412 دارای کفه سرامیکی و میزان بخاردهی پیوسته ۴۰ گرم بر دقیقه است.

جزییات بیشتر

  • بوش سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

اتو بخار بوش Bosch مدل TDA ۵۰۲۴۱۲ به رنگ سفید و سبز، دارای توان مصرفی ۲۴۰۰ وات و ساخت کشور اسپانیا می باشد. اتو بخار بوش TDA502412 دارای کفه سرامیکی و میزان بخاردهی پیوسته ۴۰ گرم بر دقیقه است. 

طراحی ارگونومیک (Ergonomic) شامل دسته نرمی که محل استراحت انگشتان دست روی آن تعبیه شده است و دکمه های بزرگ و قابل لمس نهایت راحتی را در حین اتو کشیدن به همراه خواهد آورد. هم چنین سیستم خاموش کردن خودکار، چراغ کنترل LED‌ و قابلیت تنظیم حرارت متغیر از دیگر امکانات جانبی این مدل است. مخزن آب اتو نیز با دهانه بزرگ و درپوش به راحتی و سرعت پر می شود و همراه یک مخزن شفاف جداگانه دارای حجم ۳۵۰ میلی لیتر ارائه شده است. از طرفی سیم برق ۲.۵ متری دستگاه با اتصالات و بافت منعطف ظاهری منظم و زیبا را به اتو می دهند.

از لحاظ قدرت کارایی اتو بخار بوش ۵۰۲۴۱۲ با کف یک تکه سرامیکی و سوراخ های بخار تعبیه شده در ۳ فاز باعث توزیع بهینه بخار به صورت عمودی و حرکت راحتتر اتو بر روی لباس می شود. میزان بخار متمرکز اتو حدود ۱۸۰ گرم در دقیقه است.

استفاده از این دستگاه بسیار به صرفه است زیرا با وجود سیستم تنظیم بخار ECO در مقایسه با تنظیم بخار حداکثر (MAX) تا ۲۵٪ صرفه جویی در مصرف برق و۳۵٪ صرفه جویی در مصرف آب را به همراه خواهد داشت. در نهایت ۳ عملکرد رسوب زدایی سه گانه شامل مکانیزم تمیزکننده خودکار، جرم گیری و سیستم ضدرسوب داخلی از دیگر امکانات چشمگیر این اتو است.

نقد و بررسی کنید

اتو بخار بوش TDA 502412

اتو بخار بوش Bosch مدل TDA ۵۰۲۴۱۲ به رنگ سفید و سبز، دارای توان مصرفی ۲۴۰۰ وات می باشد. اتو بخار بوش TDA502412 دارای کفه سرامیکی و میزان بخاردهی پیوسته ۴۰ گرم بر دقیقه است.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

جنس بدنه : پلاستیک
رنگ : سفید و سبز
ویژگی های بدنه : طراحی ارگونومیک (Ergonomic)
گارانتی : ۳ سال
خدمات پس از فروش : ۱۰ سال
توان مصرفی (اسمی) : 2400 وات
جنس کفه : سرامیک
میزان بخاردهی پیوسته : ۴۰ گرم در دقیقه
میزان بخاردهی لحظه‌ای : ۱۸۰ گرم در دقیقه

گنجایش و ابعاد

گنجایش مخزن : 0.35 لیتر

امکانات

نمایشگر : چراغ کنترل LED
محفظه نگهداری سیم :
خاموش کننده خودکار :
دکمه مجزا جهت اسپری بخار :
دکمه مجزا جهت اسپری آب :
Drip Stop (جلوگیری از نشت آب) :
عملکرد رسوب زدایی سه گانه AntiCalc : سیستم رسوبگیری - ضدرسوب داخلی - تمیز کننده خودکار
اتوکشی عمودی :
سیم با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه :
قابلیت تنظیم حرارت متغیر :
سیستم تنظیم بخار ECO : 25% صرفه جویی در مصرف برق - 35% صرفه جویی در مصرف آب

فهرست

مقایسه 0