اتو مخزن دار بوش TDS 373118P

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

اتو مخزن دار بوش Bosch مدل TDS ۳۷۳۱۱۸P به رنگ مشکی و قرمز، دارای توان مصرفی ۳۱۰۰ وات می باشد. اتو مخزن دار بوش TDS373118P دارای کفه سرامیکی و میزان بخاردهی پیوسته۲۵۰ گرم بر دقیقه است.

جزییات بیشتر

  • شرکت بازرگانی سیهاوی

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

اتو مخزن دار بوش Bosch مدل TDS ۳۷۳۱۱۸P به رنگ مشکی و قرمز، دارای توان مصرفی ۳۱۰۰ وات می باشد. اتو مخزن دار بوش TDS373118P دارای کفه سرامیکی و میزان بخاردهی پیوسته۲۵۰ گرم بر دقیقه است. این دستگاه با بهره بردن از فناوری پیشرفته I-Temp لباس های شما را از هر الیافی که باشند (تنها با یک درجه حرارت) با ترکیب بخار و دما اتوکشی می کند. 

سیستم بخار پیشرفته، فشار بخار ۶ بار با سیستم ایمنی و ۳۲۰ گرم بخار غلیظ از طریق ۳ خروجی همگی دست به دست هم داده اند تا لباس هایی بدون کوچکترین اثری از چروک برای شما فراهم کنند. هم چنین امکان اتوکشی عمودی را میسر خواهد کرد.

این اتو مخزن دار علاوه بر داشتن کفی از جنس سرانیوم گلیس شامل یک مخزن آب ۱.۴لیتر نیز می باشد. تمامی این ویژگی ها در کنار داشتن  زیر اتویی ضد لغزش قابل جداشدن اتوکشی لذت بخشی را برای شما به ارمغان می آورد.

استفاده از دستگاه ۳۷۳۱۱۸P بسیار به صرفه است زیرا با وجود سیستم تنظیم بخار ECO در مقایسه با تنظیم بخار حداکثر (MAX) تا ۲۵٪ صرفه جویی در مصرف برق و ۴۰٪ صرفه جویی در مصرف آب را به همراه خواهد داشت. برنامه ضد برق افتادگی لباس (AntiShine) موجب محافظت بیشتر لباس های تیره و حساس به دما می شود. مکانیزم رسوب زدایی و جرم گیری Calc'nClean دارای قسمت جمع آوری آهک بوده که همزمان قابل جدا شدن و تمیز شدن است. تایمری که به این قسمت مربوط است زمان مناسب برای جرم گیری دستگاه را به شما یادآوری می کند. 

سیستم قفل ایمنی دستگاه نیز باعث قفل شدن اتو روی مخزن بخار شده تا شما بتوانید با خیال راحت دستگاه را جابجا یا تا دفعه بعدی استفاده در جای مخصوص نگهداری کنید. نکته دیگر وجود خاموش کننده خودکار در این مدل است که درصورت استفاده نشدن از آن خود به خود اتو را خاموش خواهد کرد.

نقد و بررسی کنید

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : مشکی و قرمز
گارانتی : ۳ سال
خدمات پس از فروش : ۱۰ سال
توان مصرفی (اسمی) : 3100 وات
جنس کفه : سرامیک
میزان بخاردهی پیوسته : ۲۵۰ گرم در دقیقه
میزان فشار بخار : 6 بار
مدت زمان لازم برای گرم شدن : 2 دقیقه

گنجایش و ابعاد

گنجایش مخزن : 1.4 لیتر

امکانات

محفظه نگهداری سیم :
خاموش کننده خودکار :
دکمه مجزا جهت اسپری بخار :
دکمه مجزا جهت اسپری آب :
اتوکشی عمودی :
قابلیت تنظیم حرارت متغیر :
AntiShine (ضد برق افتادگی لباس) :
مکانیزم رسوب زدایی Calc'nClean همراه با تایمر :
فناوری پیشرفته I-Temp (ترکیب بخار و حرارت) :

فهرست

مقایسه 0