جاروبرقی کندی KCS-2407135

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

جاروبرقی ۲۴۰۷۱۳۵ کندی ‌‌Candy مدل KCS-۲۴۰۷۱۳۵ دارای قدرت موتور ۲۴۰۰ وات می باشد. جاروبرقی KCS2407135 دارای شعاع عملکرد ۹ متر است.

جزییات بیشتر

  • پاک سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

جاروبرقی ۲۴۰۷۱۳۵ کندی ‌‌Candy مدل KCS-۲۴۰۷۱۳۵ دارای قدرت موتور ۲۴۰۰ وات می باشد. جاروبرقی KCS2407135 دارای شعاع عملکرد ۹ متر است. این جارو در رده جاروبرقی های کیسه دار طبقه بندی می شود چرا که دارای کیسه یا پاکت دائمی است. ظرفیت این کیسه زیاد بوده و برای جاروکشی مساحت زیاد و میزان خاک و آشغال منزل و محیط کار کافی است. بعد از پر شدن این کیسه نشانگر پر شدن مخزن به کاربر آگهی می دهد تا کیسه را خالی کند و برای استفاده دوباره آماده شود. بدنه پلاستیکی جارو کیفیت خوبی دارد و رنگ زیبای استفاده شده در طراحی آن نیز باعث بهبود ظاهر آن شده است. جلوی جارو یک دسته در نظر گرفته شده است تا حمل جارو در صورت نیاز ساده تر شود. خرطومی روی بدنه نصب می شود، در روی بدنه جارو برقی مدل KCS ۲۴۰۷۱۳۵ فضایی برای قرارگیری سری های مختلف جارو در نظر گرفته شده است. دکمه های پدالی روشن و خاموش در انتهای جارو تعبیه شده اند. پیچ تنظیم قدرت موتور هم در انتهای جارو قرار دارد که بین حداقل و حداکثر قابل تنظیم است. چرخ ها در زیر جارو در نظر گرفته شده اند. استفاده از فیلتر هپا هم باعث شده تا در حین فعالیت جارو، هوای خروجی بدون گرد و خاک بوده و محیط را آلوده نکند.  سیم برق بلند جارو هم باعث افزایش شعاع عملکردی دستگاه شده و نیاز به نزدیک بودن به پریز برق را کم می کند.

نقد و بررسی کنید

جاروبرقی کندی KCS-2407135

جاروبرقی ۲۴۰۷۱۳۵ کندی ‌‌Candy مدل KCS-۲۴۰۷۱۳۵ دارای قدرت موتور ۲۴۰۰ وات می باشد. جاروبرقی KCS2407135 دارای شعاع عملکرد ۹ متر است.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : قرمز
نوع : دارای پاکت (کیسه دار)
نوع قرارگیری : خوابیده
ویژگی های بدنه : لوله تلسکوپی آلومینیومی
گارانتی : ۱۸ ماه
توان مصرفی (اسمی) : 2400 وات
نوع پاکت جارو برقی : کیسه پارچه ای قابل شستشو
شعاع کارکرد : 9 متر

گنجایش و ابعاد

طول کابل برق : 6 متر

امکانات

محفظه نگهداری سیم :
لوله تلسکوپی :
فیلتر بهداشتی : فیلتر قابل شستشوی هپا (HEPA)
پاکت جارو برقی :
نشانگر پر بودن مخزن :
اقلام همراه : برس ترکیبی کف و فرش - برس مخصوص پارکت و سطوح حساس

فهرست

مقایسه 0