جاروبرقی اسماری VCS-2560BHS

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

جاروبرقی ۲۵۶۰ اسماری Smary مدل VCS-۲۵۶۰BHS دارای قدرت موتور ۲۵۰۰ وات می باشد. جاروبرقی VCS2560BHS دارای ظرفیت مخزن زباله ۶ لیتر و وزن ۵.۶ کیلوگرم است.

جزییات بیشتر

  • پاک سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

جاروبرقی ۲۵۶۰ اسماری Smary مدل VCS-2560BHS دارای قدرت موتور ۲۵۰۰ وات می باشد. جاروبرقی VCS2560BHS دارای ظرفیت مخزن زباله ۶ لیتر و وزن ۵.۶ کیلوگرم است. این جارو در رده جاروبرقی های کیسه دار طبقه بندی می شود چرا که دارای کیسه یا پاکت دائمی است. ظرفیت این کیسه زیاد بوده و برای جاروکشی مساحت زیاد و میزان خاک و آشغال منزل و محیط کار کافی است. بعد از پر شدن این کیسه نشانگر پر شدن مخزن به کاربر آگهی می دهد تا کیسه را خالی کند و برای استفاده دوباره آماده شود. بدنه پلاستیکی جارو کیفیت خوبی دارد و رنگ زیبای استفاده شده در طراحی آن نیز باعث بهبود ظاهر آن شده است. جلوی جارو یک دسته در نظر گرفته شده است تا حمل جارو در صورت نیاز ساده تر شود. خرطومی روی بدنه نصب می شود، در روی بدنه جارو برقی مدل VCS ۲۵۶۰BHS فضایی برای قرارگیری سری های مختلف جارو در نظر گرفته شده است. دکمه های پدالی روشن و خاموش در انتهای جارو تعبیه شده اند. پیچ تنظیم قدرت موتور هم در انتهای جارو قرار دارد که بین حداقل و حداکثر قابل تنظیم است. چرخ ها در زیر جارو در نظر گرفته شده اند. استفاده از فیلتر هپا هم باعث شده تا در حین فعالیت جارو، هوای خروجی بدون گرد و خاک بوده و محیط را آلوده نکند.  سیم برق بلند جارو هم باعث افزایش شعاع عملکردی دستگاه شده و نیاز به نزدیک بودن به پریز برق را کم می کند.  لوله تلسکوپی برای استفاده راحتتر کاربر  بلند و کوتاه می شود. پارویی دستگاه نیز ساده بوده و عملکرد مناسبی دارد. 

نقد و بررسی کنید

جاروبرقی اسماری VCS-2560BHS

جاروبرقی ۲۵۶۰ اسماری Smary مدل VCS-۲۵۶۰BHS دارای قدرت موتور ۲۵۰۰ وات می باشد. جاروبرقی VCS2560BHS دارای ظرفیت مخزن زباله ۶ لیتر و وزن ۵.۶ کیلوگرم است.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : سیلور
نوع : دارای پاکت (کیسه دار)
نوع قرارگیری : خوابیده
میزان صدا : 70dB
گارانتی : ۱۸ ماه
توان مصرفی (اسمی) : 2200 وات
نوع پاکت جارو برقی : پاکت دائمی

گنجایش و ابعاد

وزن کالا : 5.6 کیلوگرم
طول کابل برق : متر
گنجایش مخزن : ۶ لیتر

امکانات

محفظه نگهداری سیم :
قابلیت جذب مایعات :
سیم جمع کن خودکار :
لوله تلسکوپی :
فیلتر بهداشتی : فیلتر قابل شستشوی هپا (HEPA)
پاکت جارو برقی :
نشانگر پر بودن مخزن :
اقلام همراه : سه عدد برس

فهرست

مقایسه 0