خشک کن بوش WTG 86480

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

ماشین خشک کن ۹ کیلویی بوش ‌‌Bosch سری ۸ مدل WTG ۸۶۴۸۰ ساخت لهستان با طراحی جدید و مجهز به موتور  EcoSilence Drive™ با عملکرد آرام و ماندگاری عالی می باشد.

جزییات بیشتر

  • شرکت بازرگانی سیهاوی

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

خشک کن بوش مدل WTG ۸۶۴۸۰ با تکنولوژی AllergiePlus و گواهینامه ECARF مخصوص لباس های افراد آلرژیک و لباس های با بافت نرم و حساس شامل خصوصیات زیر است:

  • گواهینامه کیفیت AllergiePlus / ECARF مخصوص افراد آلرژیک

  • توانایی خشک کردن از ۱ تا ۹ کیلوگرم لباس

  • سیستم خشک کن حساس با طراحی جدید دیگ برای محافظت از بافت لباس ها
  • خشک کن خودکار: کنترل رطوبت برنامه های خشک کن
  • صفحه نمایش شفاف و بزرگ

ماشین خشک کن ۹ کیلویی بوش مدل WTG86480 دارای رتبه انرژي ++A می باشد. امکانات هوشمند این دستگاه شامل خشک کن خودکار و سیستم کنترل رطوبت برنامه های خشک کن، فناوری گردش هوشمند هوا و قابلیت تمیز کردن آسان فیلتر کندانسور است.
ماشین خشک کن بوش ساخت لهستان مدل ۸۶۴۸۰، دارای عملکرد مخلوط، لباس های پشمی، زمان بندی برنامه خشک کن گرم و سرد، خشک کن البسه ویژه افراد آلرژیک، لباس های ورزشی، البسه زیر، خشک کن سریع ۴۰ دقیقه ای، خشک کن پیراهن ۱۵ دقیقه ای بوده و برنامه ها به راحتی قابل انتخاب است. جهت ایمنی هر چه بیشتر این دستگاه مجهز به قفل کودک می باشد که با خیال آسوده می توان برای محافظت از دسترس کودکان آن را قفل کرد.

نقد و بررسی کنید

خشک کن بوش WTG 86480

ماشین خشک کن ۹ کیلویی بوش ‌‌Bosch سری ۸ مدل WTG ۸۶۴۸۰ ساخت لهستان با طراحی جدید و مجهز به موتور  EcoSilence Drive™ با عملکرد آرام و ماندگاری عالی می باشد.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

 
راهنمای مشخصات

  ظرفیت ماشین لباسشویی یا خشک کن

شما می توانید از ۱ تا ۹ کیلوگرم لباس بسته به ظرفیت مدل ماشین لباسشویی یا خشک کن در آن قرار داده و اقدام به شستشو یا خشک کردن آن کنید.

  عملکرد توقف: اضافه کردن لباس در طول زمان شستشو

شما می توانید حین اجرای یک برنامه ، آن را متوقف ( PAUSE ) کرده ، درب ماشین لباسشویی را باز کنید لباسی را خارج یا اضافه کرده سپس درب را ببندید و شروع مجدد شستشو را انتخاب نمایید .

  طراحی ضد لرزش و ضد صدای دیواره های جانبی( EcoSilence Drive TM )

موتورهای EcoSilenceDrive توسط شرکت بوش توسعه داده شده‌اند که بسیار قدرتمند و بادوام هستند. این امتیاز با انرژی موثر، سرعت و مصرف انرژی پایین آنها بدست آمده است. این موتورهای 30% موثرتر از موتورهای معمولی ماشین‌های لباسشویی قرار می‌گیرند.طراحی ویژه دیواره‌های جانبی به همراه موتور جدید BLDC باعث سکوت و ثبات بی‌رقیبی در لباسشویی‌های بوش شده است.

  دیواره‌های ضد لرزش

در طراحی جدید دیواره‌های جانبی نه تنها زیبا هستند بلکه ثبات و حداقل لرزش را پیدا کرده‌اند. عایق‌های پیشرفته صدای کار کردن ماشین لباسشویی را حتی در زمان چرخش کامل جذب می‌کنند.

  3D AquaSpa Wash System

این سیستم شستشو و آب پاشی ویژه نتیجه‌ای عالی و بدون نقص را در هر دوره شستشو به ارمغان می‌آورد. به کمک این ویژگی آب از سه جهت متفاوت وارد دیگ شده تا توزیع موثر و یکنواختی ایجاد کند. در طول دوره شستشو روزنه‌هایی که با دقت خاصی طراحی شده‌اند آب را به آرامی در دیگ به حرکت درآورده و باعث می‌شوند تا حداکثر استفاده از آب موجود در دیگ امکان‌پذیر شود.

  Vario Soft Drum system 

طراحی منحصربفرد دیگ لباسشویی‌های بوش باعث می‌شود تا علاوه بر نتیجه شستشویی عالی از الیاف البسه نیز محافظت بعمل آید. وجود روزنه‌های نامتقارن باعث بارش باران مانند آب در دیگ شده و نتیجه عالی را در شستشوی البسه با حجم زیاد ممکن می‌سازد. این عملکرد باعث توزیع بهینه آب در دیگ شده و زمان خیس خوردن البسه را کاهش می‌دهد.

  ActiveWater Plus

فناوری ActiveWater  شامل سه قسمت است: سنسور کنترل شده, تنظیم مداوم و خودکار بارگیری و سیستم بهینه سازی آب دیگ باهم. برای جلوگیری از هدر رفتن آب، سنسور مصرف دقیق آب را برای شستشو با توجه به نوع پارچه تنظیم می‌کند. رختشویی با سیستم خیس خوردن سریع تر است. به لطف VarioSoft یا Vario دیگ و سوراخ‌های قطره ای شکل آن آب را به طور مساوی و سریعتر در بین لباسها توزیع می‌کنند. این سیستم در ماشین لباسشویی سهم قابل توجهی در مدیریت کارآمد آب در شستشو دارد.

  Aqua Stop

تمام لباسشویی‌های بوش با تأکید دوچندان به امنیت دستگاه ساخته شده‌اند. به عنوان نمونه می‌توان به لوله‌ها و اتصالاتی با قدرت تحمل فشار زیاد آب و سیستم قفل الکترونیکی دستگاه اشاره کرد. Aqua Stop قطعه‌ای است که اگر در هر نقطه‌ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود بلافاصله آب را قطع می‌کند.

  تشخیص اتوماتیک وزن البسه

با توجه به دو فاکتور نوع بافت و وزن البسه این سیستم میزان مواد شوینده مصرفی و طول برنامه را به صورت بهینه تنظیم و پیشنهاد می نماید.

  شستشوی البسه پشمی (Handwash Wool)

برنامه‌ای کاملاً منحصربفرد که در دور موتور 27 rpm (دور معمول 50 rpm است) طراحی شده و شستشویی نرم را ارائه می‌دهد تا اطمینان حاصل شود به بافت و تار و پود البسه پشمی کوچک ترین صدمه‌ای وارد نمی‌شود.

  شستشوی البسه ورزشی (Sport Wash)

برنامه‌ای ویژه شستشوی البسه ورزشی پیشرفته‌ایست که الیاف آن توسط تکنولوژی میکروفیبر ساخته شده‌اند مانند لباس ژیمناستیک، دوچرخه‌سواری و یا پیاده‌روی.

  ضد چروک ( Easy Ironing Option )

در لباسشویی‌های بوش البسه به آرامی و کاملاً سنجیده شسته می‌شوند بنابراین هیچگونه صدمه‌ای به الیاف البسه وارد نشده، تار و پود آن به هم نخواهد پیچید و در نتیجه اتوکشی آنها بسیار آسان خواهد بود.

  ضد لکه (Anti Stain)

سیستم ضد لکه به راحتی 16 تا از سخت‌ترین لکه‌ها اعم از شکلات، چمن و نوشیدنی را حذف می کند. قبل از شروع برنامه، ماشین لباسشویی به طور خودکار دما، میزان چرخش و میزانخیس خوردن لباس‌ها را تنظیم می‌کند.

  Super Quick 15

برنامه‌ای کوتاه برای حدود 2 کیلوگرم البسه که معادل 10 تیشرت یا پیراهن بوده و به کمک دو مرحله آبکشی و دور موتوری مناسب یکی از کوتاه‌ترین برنامه‌های موجود در بازار را ارائه می‌کند.

  شستشوی سریع 15، 30 و 60 دقیقه ای

شستشوی سریع 15 دقیقه ای لباس‌هایی با 2 کیلوگرم را که ممکن است کمی خاکی شده باشند را در مدت زمان 15 دقیقه بشورد. این شستشو شامل شستشوی اصلی، آبکشی و چرخش است.

  Vario Perfect

این ویژگی با عملکرد بر روی اکثر برنامه‌های لباسشویی امکانات جدیدی را در اختیارتان خواهد گذاشت و از 2 حالت تشکیل شده است. حالت eco perfect که اضافه کردن آن به برنامه‌های موجود باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی (آب و برق) خواهد شد. در مدل های 8 کیلویی حتی با استفاده از تمام ظرفیت دستگاه و پرکردن آن همچنان به میزان 30 % نسبت به برچسب A صرفه‌جویی بیشتری انجام خواهد گرفت. با استفاده از حالت speed perfect و ترکیب آن با برنامه‌ها، شما می‌توانید زمان شستشو را تا سقف 60 % کاهش دهید. در ضمن ecoperfect با تمام برنامه ها به جز شستشوی 15 دقیقه‌ای و شستشوی البسه پشمی قابل ترکیب می‌باشد.

  Fast Option Speed Perfect

بسته به برنامه انتخابی و با کمک گرفتن از این ویژگی جدید قادر خواهید بود تا زمان شستشو را تا سقف 60% کاهش دهید. تمام برنامه‌ها به جز شستشوی 15 دقیقه‌ای قابل ترکیب با این برنامه می‌باشند. به عنوان مثال، شستشوی 5 کیلوگرم البسه فقط در برنامه 60 دقیقه‌ای امکان‌پذیر است در حالیکه با کمک این برنامه و بدون پایین آمدن کیفیت شستشو، شستشوی 5 کیلوگرم در کمتر از 30 دقیقه انجام خواهد شد.

  Time Delay

این برنامه این امکان را به شما می‌دهد تا زمان شروع شستشو را بین 1 تا 24 ساعت تنظیم نمایید. بنابراین زمانی که به منزل می‌رسید لباس هایتان نیز شسته شده یا اینکه می‌توانید از نرخ ارزانتر برق در نیمه‌های شب بهره‌مند شوید. شما می‌توانید با شروع تاخیردار حداکثر انعطاف را در برنامه ریزی شستشوی خود داشته باشید. با این روش دقیقا خواهید دانست که چه زمانی شستشوی ماشین لباسشویی به اتمام می‌رسد.

  تکنولوژی تراکم هوا

لباسشویی‌های قدیمی بیش از 38 لیتر آب را در هر نوبت استفاده می‌کردند. به جای آب، تکنولوژی تراکم هوا، از هوا برای خشک کردن ماشین استفاده می‌کند. خشک‌کن ها با این سیستمدر مصرف آب صرفه‌جویی می‌کنند.

  (I-DOS (Intelligence Dosage System

آیا می‌دانید که در ماشین‌های لباسشویی معمولی از هر 10 با استفاده از مواد شوینده و یا نرم کننده، 9 بار میزان مواد شوینده و یا نرم کننده بدرستی محاسبه نشده‌ است. که همین امر سالیانه موجب اتلاف حجم قابل ملاحظه‌ای از آب و یا ماده شوینده و نرم کننده می‌شود. با استفاده از این سیستم منحصربفرد و هوشمند سالیانه به میزان 11 لیتر مایع در مصرف مواد شوینده و حجمی معادل 58 وان حمام پر آب صرفه جویی نمایید. به این ترتیب با استفاده از تکنولوژی منحصربفرد I-DOS و با پر کردن مخزن مایع شوینده، دستگاه شما به طور هوشمند میزان مورد نیاز ماده شوینده و یا نرم کننده را اندازه‌گیری می‌نماید. با استفاده از این ویژگی حدودا تا 20 شستشوی بعدی نیازی به افزودن شوینده نخواهد بود.

  قابلیت کنترل دستگاه توسط موبایل یا تبلت از خارج از منزل

در هر زمان و در هر مکان ماشین لباسشویی یا خشک کن خود را از طریق موبایل یا تبلتتان کنترل کرده و آن را روشن یا خاموش کنید.

  تمیز کننده خودکار مخزن مواد شوینده

این سیستم سبب تمیزی تمام اجزای داخلی ماشین لباسشویی شما و زدودن هرگونه اثری از مواد شوینده اضافی به جا مانده می شود.

  SelfCleaning Condenser

تعمیر و نگهداری رایگان کندانسور با سیستم خودکار تمیز کردن آن به راحتی امکان پذیر شده است. به لطف این سیستم خودکار کندانسور تا چهار بار در طی فرآیند خشک کردن خود را تمیز می‌کند.

  سیستم خشک کن حساس

در این روش هوای گرم در دیگ از تمام جهات به لباس های شما نفوذ کرده و با چرخش همزمان لباس ها سبب نتیجه ای رضایت بخش بدون هیچ اثری از چروک خواهد بود.

  خشک کن خودکار

لباس های شما را به آرامی خشک کرده و با کنترل رطوبت لباس توسط سیستم به میزان دلخواه خشک شدن خواهید رسید.

  گواهینامه کیفیت AllergiePlus / ECARF مخصوص افراد آلرژیک

با کمک این برنامه محصولاتی که دارای این نشان می باشند می توانند اثرات گرده گل ها، ذرات آلرژی زای مو و بدن حیوانات و عوامل دیگری مانند ذرات مواد شوینده را تا ۹۹.۹۹٪ از بین ببرند.

  تکنولوژی سبز

این علامت نشان دهنده تمرکز بوش بر روی صرفه جویی در مصرف آب و برق در عین داشتن عملکردی عالی بر پایه تکنولوژی هی جدید می باشد به علاوه تمام محصولات تولیدی بوش با هدف کاهش تاثیرات منفی بر محیط زیست ساخته شده اند. به عنوان مثال در ظرفشویی های Active Water به طور همزمان مصرف آب و برق را در مقایسه با مدل های قبلی به میزان قابل ملاحظه ای کاسته ایم. در مدل های خشک کن نیز ما میزان مصرف را نسبت به مدل های قبلی ۵۵ درصد کاهش داده ایم. همچنین یخچال و فریزرهای بوش با داشتن ۲.۵ ستاره در میان مدل های هم سطح خود در زمره کم مصرف ترین محصولات موجود در بازار می باشند. بهتر است بدانید بیش از ۴۰ درصد فعالیت های جدید شرکت بوش، مربوط به کاهش مصرف انرژی در دستگاه ها می باشد.

  نشان Energy Star

لوازم خانگی بوش رکورد دار ثبت استانداردهای جدید در مصرف انرژی می باشند. با بوش تا ۵۰٪ در مصرف برق و ۷۰٪ در مصرف آب صرفه جویی کنید. این برند همیشه مسئولیت و انگیزه مضاعفی برای گسترش لوازم خانگی کم مصرف داشته است. تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است و محصولات ما نیز با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع طبیعی پیرامونمان طراحی شده و هر روز کم مصرف تر از دیروز به بازار عرضه می شوند. شاید اشاره به این نکته که بوش در ۲ سال متمادی موفق به دریافت نشان Energy Star گردیده کافی باشد، اما بوش همیشه به فکر به دست آوردن رکوردهای برتر در مصرف انرژی است. از چندین سال گذشته تاکنون میزان مصرف در دستگاه های مختلف حدود ۱۴۷ درصد کاهش داشته و ما تنها برندی هستیم که نشان Energy Star را در تمام ظرفشویی ها، یخچال و فریزر و لباسشویی های خود به یدک می کشیم. آنچه حتمی است این است که در آینده نیز همچنان به دنبال کسب استاندارد و نشان های بیشتری خواهیم بود.

  اولین برند آلمانی برنده جایزه ثبات و پایداری در کیفیت Sustainability Award

این جایزه به شرکت هایی اهدا می شود که موفقیت های اقتصادی شان را با احساس مسئولیت نسبت به جامعه و محافظت از منابع طبیعی به صورت مثال زدنی ترکیب کرده باشند. بیش از ۳۵۰ شرکت در این رقابت حضور داشته و از میان آن ها می توان به اوسرام، هنکل و فولکس واگن اشاره کرد.

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : سفید
نوع : درب از جلو
نوع قرارگیری : مبله
میزان صدا : 65dB
گارانتی : ۳ سال
خدمات پس از فروش : ۱۰ سال

گنجایش و ابعاد

ظرفیت لباسشویی و خشکشویی : ۹ کیلوگرم
ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : 84.2 * 59.8 * 59.9 سانتی متر
جهت باز شدن درب : به سمت راست
وزن کالا : 41 کیلوگرم

بهره وری و مصرف انرژی

رتبه انرژی : B
میزان مصرف برق : 616 کیلو وات ساعت بر اساس استاندارد 160 شستشو در سال

امکانات

خشک کن :
بدنه جدید ضد لرزش :
نمایشگر : LED
چراغ داخلی :
نشانگر زمان باقیمانده :
هشدار پایان برنامه :
قفل کودک :
گواهینامه کیفیت AllergiePlus / ECARF مخصوص افراد آلرژیک :
امکانات هوشمند : خشک کن خودکار: کنترل رطوبت برنامه های خشک کن - فناوری گردش هوشمند هوا - فیلتر با قابلیت تمیز کردن آسان: تمیز کردن آسان فیلتر کندانسور

برنامه ها

برنامه های صفحه کلید لمسی : سیستم ویژه ضد چروک 120 دقیقه ای در پایان برنامه - شروع ـ توقف، تنظیم درجه خشک کن - عملکرد شروع با تأخیر 24 ساعت
برنامه های ویژه : مخلوط، لباس های پشمی، زمان بندی برنامه خشک کن گرم و سرد، خشک کن البسه ویژه افراد آلرژیک، لباس های ورزشی، البسه زیر، خشک کن سریع 40 دقیقه ای، خشک کن پیراهن 15 دقیقه ای

فهرست

مقایسه 0