ماشین ظرفشویی کرال DTP-80960EW1

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

ماشین ظرفشویی ۸ نفره/ ۹۶ پارچه ۸۰۹۶۰ کرال Coral مدل DTP-۸۰۹۶۰EW۱ سفید رنگ ساخت ایران است. ماشین ظرف شویی DTP80960EW1 دارای رتبه انرژی A می باشد.

جزییات بیشتر

  • پاک سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا


ماشین ظرفشویی ۸ نفره/ ۹۶ پارچه ۸۰۹۶۰ کرال Coral مدل DTP-۸۰۹۶۰EW۱ سفید رنگ ساخت ایران است. ماشین ظرف شویی DTP80960EW1 دارای رتبه انرژی A وسیله ای کارآمد با مصرف بهینه آب و برق جهت شستشوی انواع ظروف بوده که موجب صرفه جویی در وقت و انرژی شما می گردد. محفظه داخلی این دستگاه گنجایش شستشوی یک سرویس ۸ نفره معادل ۹۶ پارچه را دارد. سیستم شستشوی ظرفشویی به صورت افشانه آب از پایین می باشد که با چرخش افشانه آب با تمامی قسمت های ظروف تماس پیدا کرده و موجب شستشوی کامل آن ها می گردد. ظرفشویی مدیا دارای محفظه استیل ضد زنگ و دو سبد شستشو می باشد که می توانید انواع ظروف را به صورت مرتب درون آن قرار دهید تا به نحو مطلوب شسته شوند. 

ظرفشویی رومیزی ۸ نفره ۸۰۹۶۰ کرال دارای ۶ برنامه متنوع جهت شستشوی اختصاصی ظروف می باشد که شامل برنامه شستشوی قوی ظروف چرب، شستشوی معمولی ظروف، شستشوی اقتصادی با صرفه جویی در مصرف انرژی، شستشوی ظروف شیشه ای و ظروف پلاستیکی، شستشوی روزانه ظروف با مدت زمان ۹۰ دقیقه و آبکشی اضافی می باشد. روی بدنه دستگاه صفحه نمایشگر و پنل دیجیتال جهت روشن و خاموش کردن، نمایش زمان شستشو و تنظیم برنامه و عملکردهای متنوع تعبیه شده است. همچنین به کمک شستشوی تاخیری ۱ تا ۲۴ ساعته بدون نیاز به نظارت مستقیم می توانید زمان شروع به کار دستگاه را تنظیم نمایید. در ضمن این ماشین ظرفشویی مجهز به سیستم عیب یاب هوشمند و قابلیت سختی گيري آب بوده که محصول را قابل استفاده در هر يك از مناطق كشور می نماید. 

 

 نقد و بررسی کنید

ماشین ظرفشویی کرال DTP-80960EW1

ماشین ظرفشویی ۸ نفره/ ۹۶ پارچه ۸۰۹۶۰ کرال Coral مدل DTP-۸۰۹۶۰EW۱ سفید رنگ ساخت ایران است. ماشین ظرف شویی DTP80960EW1 دارای رتبه انرژی A می باشد.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

جنس بدنه : فلزی
رنگ : سفید
نوع قرارگیری : روکار/ رومیزی
گارانتی : ۱۸ ماه

گنجایش و ابعاد

ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : 59 * 55 * 50 سانتی متر
وزن کالا : 30 کیلوگرم
تعداد قفسه های بالا : 2
ظرفیت ماشین ظرفشویی : ۸ نفره/ ۹۶ پارچه

بهره وری و مصرف انرژی

رتبه انرژی : A
میزان مصرف آب : 14 لیتر در هر سیکل شستشو

امکانات

خشک کن :
نمایشگر :
سیستم هشداردهنده صوتی و تصویری هنگام بروز مشکل یا نقص فنی :
قفل کودک :
تکنولوژی تمیز کردن دیگ با عملکرد حافظه :
امکانات ویژه : عملکرد شروع با تأخیر تا 24 ساعت
قفسه بالا :
تنظیم سختی آب :
سیستم پیش شستشو :

برنامه ها

برنامه های ویژه : 6 برنامه شستشو - پیش شستشو - شستشوی قوی ظروف چرب، شستشوی معمولی - شستشوی اقتصادی با صرفه جویی در مصرف انرژی - شستشوی ظروف شیشه ای و پلاستیکی - شستشوی روزانه ظروف با مدت زمان 90 دقیقه و آبکشی اضافی

فهرست

مقایسه 0