ماشین ظرفشویی بوش SMS58N62EU

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

ماشین ظرفشویی ۱۳ نفره ۵۸N۶۲EU بوش ‌‌Bosch سری ۶ مدل SMS ۵۸N۶۲EU سفید رنگ با طراحی جدید دارای ۵ برنامه شستشو است. ماشین ظرف شویی SMS58N62EU دارای رتبه انرژی ++A می باشد.

جزییات بیشتر

  • شرکت بازرگانی سیهاوی

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

ماشین ظرفشویی ۱۳ نفره ۵۸N۶۲EU بوش ‌‌Bosch سری ۶ مدل SMS ۵۸N۶۲EU ساخت آلمان سفید رنگ با طراحی جدید دارای ۵ برنامه شستشو است. ماشین ظرف شویی SMS58N62EU دارای رتبه انرژی ++A می باشد.

این ماشین ظرف‌شویی باکیفیت فضای کافی برای قراردادن بشقاب و لیوان و قاشق چنگال برای ۱۴ نفر را دارد. مصرف آب و برق دستگاه بسیار پایین است چرا که در رده بندی  ++A قرار گرفته و در مقایسه با شست‌وشوی دستی قطعاً به‌صرفه است. با این مدل ظرفشویی بوش فقط با ۶ لیتر آب می توان تمامی ظروف را به صورت کاملأ بهداشتی و بدون اتلاف آب شستشو نمود. این ظرفشویی مجهز به ۵ برنامه شستشوی عمومی است که با توجه به میزان چرب بودن ظروف می توان برنامه شستشوی مناسب را انتخاب نمود. این برنامه ها شامل شستشوی قوی ۷۰ درجه سانتی گراد، شستشوی اتوماتیک ۶۵-۴۵ درجه سانتی گراد، شستشوی اقتصادی ۵۰ درجه سانتی گراد، شستشوی سریع در ۲۰ دقیقه با ۶۰ درجه سانتی گراد و شستشوی اولیه هستند. قابلیت TurboSpeed برای شستشوی ۲۰ دقیقه‌ای امکان شستشو را در حداقل زمان ممکن برای شما فراهم می کند.

این دستگاه همچنین مجهز به ۳ برنامه ویژه شامل شستشوی نصف ظرفیت، سرعت متغیر و خشک کن است. سبد پایین می‌تواند کاملا تبدیل به محلی برای شستشو ظروف بزرگ و قابلمه‌های بسیار کثیف شود. عملکرد با فشار زیاد و دمای بالای آب انجام می‌شود در حالی که لیوان‌ها و یا قاشق چنگال‌ها به صورت ملایم‌تر در سبد بالایی شسته می‌شوند. با انتخاب عملکرد “VarioSpeed Plus” زمان برنامه شستشو بیش از ۶۰٪ و بدون تأثیر در عملکرد آن کاهش خواهد یافت. در شستشوی ظروف کودک دمای آب در مرحله آخر آبکشی افزایش یافته و مناسب ضدعفونی بطری کودک و ظروف مختلفی است که تمیز بودن و ضدعفونی کردن آنها ضروری است. برای شستشوی آسان و به صرفه شما می‌توانید با استفاده از برنامه نصف ظرفیت از هرکدام از سبدها استفاده نمایید. با این کار زمان برنامه کاهش پیدا کرده و تا ۳۰٪ آب کمتر مصرف می‌شود.

سیستم Aqua Sensor: این سیستم میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف ۲۰٪ آب معادل ۴ لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

در صورت نشت آب از هرجایی در ظرفشویی SMS58N62EU، این سیستم امنیتی ۲۴ ساعته آب را قطع کرده و مانع نشت آن می‌شود. سیستم جدید Vario Flex در دستگاه باعث می‌شود سبدها فضای بیشتری را (۱۴ نفره) در اختیارتان قرار دهند. بعضی مدل‌ها با داشتن ۶ حالت مختلف برای تنظیم ارتفاع سبدها هر نوع چیدمانی را امکان‌پذیر می کنند و تمام ظروف به صورت کاملاً مطمئن در سبدها جای می‌گیرند. سیستم کشویی و قابل تنظیم سبدها این اجازه را می‌دهند تا ارتفاع سبد بالایی را حتی زمانی که پر است تنظیم نمایید. ویژگی های قفل کودک و شروع با تاخیر (۱ تا ۲۴ ساعت) از دیگر مشخصات این دستگاه است.

نقد و بررسی کنید

ماشین ظرفشویی بوش SMS58N62EU

ماشین ظرفشویی ۱۳ نفره ۵۸N۶۲EU بوش ‌‌Bosch سری ۶ مدل SMS ۵۸N۶۲EU سفید رنگ با طراحی جدید دارای ۵ برنامه شستشو است. ماشین ظرف شویی SMS58N62EU دارای رتبه انرژی ++A می باشد.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

 
راهنمای مشخصات

  برچسب مصرف انرژی (Performance)

در بوش ما به اهمیت مصرف انرژی و حفاظت از محیط‌زیست و منابع طبیعی واقفیم. ما آنقدر به مصرف پایین و کیفیت بالای محصولات خود تأکید داریم که تمام ظرفشویی‌هایمان دارای رتبه AAA می‌باشد و همین امر ظرفشویی‌های بوش را به کم مصرف‌ترین ظرفشویی‌های جهان تبدیل کرده است.

  میزان مصرف آب

مشخص کننده میزان مصرف آب توسط ماشین ظرفشویی در یک سیکل شستشو می باشد. 

  طراحی ضد لرزش و ضد صدای دیواره های جانبی( EcoSilence Drive )

موتورهای EcoSilenceDrive توسط شرکت بوش توسعه داده شده‌اند که بسیار قدرتمند و بادوام هستند. این امتیاز با انرژی موثر، سرعت و مصرف انرژی پایین آنها بدست آمده است. این موتورهای 30% موثرتر از موتورهای معمولی ماشین‌های لباسشویی قرار می‌گیرند.

  قابلیت کنترل دستگاه توسط موبایل یا تبلت از خارج از منزل

در هر زمان و در هر مکان ماشین لباسشویی یا خشک کن خود را از طریق موبایل یا تبلتتان کنترل کرده و آن را روشن یا خاموش کنید.

  نمایشگر TFT 

نمایشگر جدید چند رنگ TFT اطلاعات مربوط به برنامه شستشو، زمان باقیمانده، چرخش و آبکشی را در هر لحظه با رزولشون بالا و به صورت رنگی در اختیار شما می گذارد. این تکنولوژی پیشرفته قابلیت نمایش میزان آب و انرژی مصرفی توسط دستگاه برای هر یک از برنامه های شستشو را داراست و به استفاده کننده امکان انتخاب برنامه بهینه را می دهد.

  مبدل گرمایی(Heat Exchanger)

این عملکرد منحصربفرد انرژی حرارتی ایجاد شده در دوره اصلی شستشو را ذخیره کرده تا از آن برای گرم کردن آب آبکشی استفاده شود و به این ترتیب میزان قابل ملاحظه‌ای انرژی نیز ذخیره خواهد شد. درضمن با گرم شدن آب ورودی به دستگاه، ظروف گرم و تازه شسته شده در معرض آبی با درجه حرارت پایین قرار نمی‌گیرند و در نتیجه احتمال ترک خوردن یا شکسته شدن ظروف به علت تغییر دمای ناگهانی ازبین خواهد رفت.

  حسگر آب (Aqua Sensor)

این سیستم میزان کثیفی آب مرحله اول آبکشی را سنجیده و مشخص می‌کند که آیا برای استفاده در دوره اصلی شستشو قابل استفاده می‌باشد یا نه. اگر آب فقط دارای میزان کمی از املاح و کثیفی باشد دوباره مورد استفاده قرار خواهد گرفت. نکته کلیدی این است که در هر بار شستشو تا سقف 20 % آب معادل 4 لیتر توسط این سیستم صرفه‌جویی خواهد شد.

  شستشوی ظروف بزرگ (Intensive Zone)

سبد پایین می‌تواند کاملا تبدیل به محلی برای شستشو ظروف بزرگ و قابلمه‌های بسیار کثیف شود. عملکرد با فشار زیاد و دمای بالای آب انجام می‌شود در حالی که لیوان‌ها و یا قاشق چنگال‌ها به صورت ملایم‌تر در سبد بالایی شسته می‌شوند.

  شستشوی ظروف کودک (Hygiene Plus) 

با انتخاب این ویژگی، دمای آب در مرحله آخر آبکشی افزایش یافته و مناسب ضدعفونی بطری کودک و ظروف مختلفی است که تمیز بودن و ضدعفونی کردن آنها ضروری است.

  سرعت متغیر (Vario Speed)

با انتخاب این عملکرد زمان برنامه شستشو تا سقف 50 % و بدون تأثیر در عملکرد آن کاهش خواهد یافت.

   سرعت متغیر ویژه (Vario Speed Plus)

با انتخاب این عملکرد زمان برنامه شستشو تا سه برابر و بدون تأثیر در عملکرد آن کاهش خواهد یافت.

  چیدمان 14 نفره (14 Place Setting)

با کمک سیستم پیشرفته و متغیر سبدها می‌توانید ظروف 14 نفره شامل: 14 بشقاب سوپ‌خوری و دسرخوری، 14 لیوان، 14 عدد قاشق چنگال و چاقو، 14 قاشق چای و دسرخوری، 2 کاسه بزرگ، 2 ملاقه، 1 کفگیر، 1 قاشق سس بعلاوه ست تخم مرغ عسلی را بشویید.

  شستشوی نصف ظرفیت (Half Load)

برای شستشوی آسان و به صرفه شما می‌توانید با استفاده از این برنامه از هرکدام از سبدها استفاده نمایید. با این کار زمان برنامه کاهش پیدا کرده و تا 30 % آب کمتر مصرف می‌شود.

  جلوگیری از نشت آب ( Aqua Stop )

در صورت نشت آب از هرجایی در ظرفشویی، این سیستم امنیتی 24 ساعته آب را قطع کرده و مانع نشت آن می‌شود.

  قفل کودک (Child Lock)

با استفاده از این ویژگی صفحه نمایشگر و درب قفل شده و مانع تأثیر کودکان برروی دستگاه در هنگام شستشو می‌شود.

  Vorioflexplus Baskets

سبدهای متغیر سیلور رنگ با دسته های ضد زنگ راحتی و انعظاف پذیری را در چیدمان ظروف برای شما فراهم می کند. این سیستم با بهره گیری از ۸ المان در سبد فوقانی و نیز ۹ قسمت جداشدنی در سبد پایینی  فضای لازم را ایجاد می کند. قفسه های جداشدنی به خاطر داشتن سری های گرد بسیار ایمن می باشند.

  سبد بالایی با قابلیت تنظیم ارتفاع در ۳ وضعیت RackmaticPlus

این تکنولوژی قابلیت تغییر ارتفاع سبد فوقانی را فراهم می کند. سبدها امکان جابجایی ۲.۵ سانتی متری را دارند. حتی در زمانی که سبدها به طور کامل پر شده اند کشوها قابلیت تنظیم را دارا هستند تا شما بتوانید لیوان های بلند، بشقاب های بزرگ و یا قابلمه را در آن جای دهید. برای راحتی بیشتر این سیستم اجازه می دهد سبد فوقانی به صورت شیب دار و با زاویه نسبت به یک سمت قرار گیرد و ۹ حالت مختلف را برای جایگیری ظروف فراهم آورد.

  سنسور وزن (LoadSensor)

وزن ظروف داخل ماشین با استفاده از این سنسور سرعت چرخشی محاسبه شده تا بتواند میزان درستی از آب مورد نیاز برای شستن ظروف را مصرف کند. قاعدتا برای تعداد ظروف کمتر آب کمتری مصرف خواهد شد. این سنسور میزان مصرف بهینه آب را برای حتی نصف ظرفیت یا حداکثر ظرفیت محاسبه کرده و در مصرف آب و برق صرفه می‌کند.

  Extra Dry

این گزینه از دمای بالاتری در آبکشی نهایی استفاده می کند. حرارت به جا مانده از این مرحله در خشک کردن نهایی تاثیر گذار خواهد بود و نتایج بهتری را برای ظروف شیشه ای و پلاستیکی فراهم می آورد.

  چراغ زمان TimeLight

به کمک چراغ زمان که بر روی کف زمین منعکس می‌شود، متوجه شروع به کار ماشین ظرفشویی و مدت زمان باقی‌مانده از عملیات شستشو خواهید شد. همچنین میزان پیشرفت هریک از مراحل را هم نشان می‌دهد.

  تایمر تاخیر

با تایمر تاخیر قادر خواهید بود برنامه‌ای را از پیش تنظیم کنید و راس ساعتی خاص ماشین ظرفشویی شروع به کار کند. این ویژگی به راحتی به شما اجازه می‌دهد تا در هر زمانی از طول روز (شب یا روز) برنامه شستشو شروع به کار کند.

  OpenAssist

با کمک OpenAssist می‌توانید به طور کامل در ماشین ظرفشویی را تنها با فشار دادن جلوی در، باز کنید. این باز شدن در چیدن و برداشتن ظروف را راحت‌تر می‌کند. با این ویژگی نه تنها آشپزخانه شما مدرن‌تر به نظر می‌رسد بلکه کار با دستگاه را نیز راحت‌تر می‌کند.

  چیدمان متغیر ظروف (The Vario Drawer)

چیدمان متغیر ظروف، خصوصیتی منحصر بفرد است که در مدل‌های جدید ارائه شده، با خارج کردن سبد مخصوص قاشق و چنگال فضایی حدود ۱۵ تکه در سبد پایینی برای قرار دادن ظروف دیگر در اختیارتان قرار خواهد گذاشت.

  VarioDrawer Plus

بهترین ماشین‌‌های ظرفشویی فضای داخلی بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند: این کشو در قسمت پایینی فضای بیشتری را برای ظروف بزرگی مثل قابلمه در اختیارتان می‌گذارد. در دو طرف کشو فضایی برای وسایل کوچک یا حتی فنجان‌ها دارید.

  برنامه شبانه با 39 دسی‌بل صدا

برنامه شبانه شستن ظروف کاملا اقتصادی بوده و بسیار کم صداست. این ویژگی باعث ذخیره در مصرف برق و کاهش هزینه آن در ساعات کم‌مصرف شب می‌شود.

  SuperSilence 40-45 dB

موتور الکتریکی این نوع ماشین‌های ظرفشویی عایق صدای خوبی دارد که به شما شستشوی بسیار آرام و کم صدایی را تضمین می‌دهد. (صدای کم 40 تا 45 دسی‌بل)

  SuperSilence Plus 38-39 dB

به لطف عایق‌های صدا در موتورهای این مدل‌ از ماشین‌های ظرفشویی صدای تولید شده بسیار کم است (38 تا 39 دسی‌بل).

  DuoPower spray arms

علاوه بر بازوی چرخان در پایین دستگاه، DuoPower دو بازوی دیگر در سبد بالایی در اختیارتان می‌گذارد تا ظورف به صورت کامل شسته شوند. با طراحی خاص این دو بازو آب به طور موثر تمام ظروف را می‌شوید.

  تکنولوژی ActiveWater

این تکنولوژی نوآورانه حداکثر بهره‌وری را در شستشو به ارمغان می‌آورد و کاملا با محیط‌ زیست سازگار است. این تکنولوژی با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در مصرف آب و انرژی صرفه‌جویی می‌شود.

  زئولیت Zeolite

زئولیت نوعی ماده معدنی می باشد که رطوبت را جذب کرده و در عوض حرارت تولید می کند. این ماده معدنی درون محفطه ای در برخی از ظرفشویی های بوش تعبیه شده است.
خواص زیولیت :
1- باعث خشک شدن کامل ظرف شده و هیچ گونه لکه از رطوبت بر روی ظروف باقی نمی گذارد.
2- در طول فرآیند شست و شو ظروف تا 10 درصد از مصرف برق صرفه جویی می نماید.
3- باعث کاهش زمان شست وشو می شود.

  Dosage Assist

در هنگام آغاز دوره شستشو، قرص به صورت اتوماتیک وارد محفظه‌ای خواهد شد که در آن به صورت کاملا کنترل شده و هوشمندانه مورد مصرف قرار می‌گیرد تا بهترین نتیجه شستشو نیز حاصل شود. به این ترتیب از افتادن قرص در بین ظروف نیز جلوگیری خواهد شد.

Turbo Speed 20min

درمدل‌هایی بامصرف 5/6 لیتر آب به جای برنامه نیمه‌شور (half load) از این عملکرد استفاده می‌شود. این برنامه امکان شستشوی ظروف زیاد (طی یک میهمانی) را بطور پیاپی (حداکثر 3 شستشو) در زمان کوتاه 20 دقیقه‌ای برای شما فراهم می‌سازد.

Detergent Automation

مهم نیست از چه نوع قرص (4in1, 3in1, 2in1, 5in1) یا شوینده‌ای استفاده می‌کنید، تمام ظرفشویی‌های بوش ایده‌ال‌ترین ترکیب شستشو را برای هر بار شستشو فراهم خواهند کرد. در ضمن دقت نمایید برای بدست آوردن نتیجه‌ای مناسب در هر دوره شستشو حتماً باید از نمک پودری نیز استفاده نمایید.

Advanced Filter System

فیلتری با قابلیت پاکیزگی بالا و تعویض آسان که نسبت به مدل‌های قبلی 50 % تصفیه آب بیشتری داشته و میزان گردش آب 15 % افزایش می‌یابد. بدین ترتیب از قطره قطره آب حداکثر استفاده خواهد شد.

Large Item Spray Heads

با استفاده از این ویژگی شستشوی سینی‌ها و ظروف بزرگ بسیار آسان خواهد بود. دیگر نیازی نیست تا ظروف از قبل خیس بخورند. تنها کافیست سبد بالایی را خارج کرده و قطه آب‌پاش بزرگ را در جای مخصوص آن نصب نمایید.

تکنولوژی محافظت از شیشه (Glass protection technology)

از آنجایی که آب لوله‌کشی باعث خوردگی و صدمات ریز به شیشه می‌شود، ماشین‌های ظرفشویی بوش با این تکنولوژی به صورت مداوم میزان سختی آب را تنظیم می‌کنند تا صدمه‌ای به محصولات شیشه‌ای وارد نشود.

  گواهینامه کیفیت AllergiePlus / ECARF مخصوص افراد آلرژیک

با کمک این برنامه محصولاتی که دارای این نشان می باشند می توانند اثرات گرده گل ها، ذرات آلرژی زای مو و بدن حیوانات و عوامل دیگری مانند ذرات مواد شوینده را تا ۹۹.۹۹٪ از بین ببرند.

  تکنولوژی سبز

این علامت نشان دهنده تمرکز بوش بر روی صرفه جویی در مصرف آب و برق در عین داشتن عملکردی عالی بر پایه تکنولوژی هی جدید می باشد به علاوه تمام محصولات تولیدی بوش با هدف کاهش تاثیرات منفی بر محیط زیست ساخته شده اند. به عنوان مثال در ظرفشویی های Active Water به طور همزمان مصرف آب و برق را در مقایسه با مدل های قبلی به میزان قابل ملاحظه ای کاسته ایم. در مدل های خشک کن نیز ما میزان مصرف را نسبت به مدل های قبلی ۵۵ درصد کاهش داده ایم. همچنین یخچال و فریزرهای بوش با داشتن ۲.۵ ستاره در میان مدل های هم سطح خود در زمره کم مصرف ترین محصولات موجود در بازار می باشند. بهتر است بدانید بیش از ۴۰ درصد فعالیت های جدید شرکت بوش، مربوط به کاهش مصرف انرژی در دستگاه ها می باشد.

  نشان Energy Star

لوازم خانگی بوش رکورد دار ثبت استانداردهای جدید در مصرف انرژی می باشند. با بوش تا ۵۰٪ در مصرف برق و ۷۰٪ در مصرف آب صرفه جویی کنید. این برند همیشه مسئولیت و انگیزه مضاعفی برای گسترش لوازم خانگی کم مصرف داشته است. تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است و محصولات ما نیز با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع طبیعی پیرامونمان طراحی شده و هر روز کم مصرف تر از دیروز به بازار عرضه می شوند. شاید اشاره به این نکته که بوش در ۲ سال متمادی موفق به دریافت نشان Energy Star گردیده کافی باشد، اما بوش همیشه به فکر به دست آوردن رکوردهای برتر در مصرف انرژی است. از چندین سال گذشته تاکنون میزان مصرف در دستگاه های مختلف حدود ۱۴۷ درصد کاهش داشته و ما تنها برندی هستیم که نشان Energy Star را در تمام ظرفشویی ها، یخچال و فریزر و لباسشویی های خود به یدک می کشیم. آنچه حتمی است این است که در آینده نیز همچنان به دنبال کسب استاندارد و نشان های بیشتری خواهیم بود.

  اولین برند آلمانی برنده جایزه ثبات و پایداری در کیفیت Sustainability Award

این جایزه به شرکت هایی اهدا می شود که موفقیت های اقتصادی شان را با احساس مسئولیت نسبت به جامعه و محافظت از منابع طبیعی به صورت مثال زدنی ترکیب کرده باشند. بیش از ۳۵۰ شرکت در این رقابت حضور داشته و از میان آن ها می توان به اوسرام، هنکل و فولکس واگن اشاره کرد.

ویژگی ها

مشخصات فنی

جنس بدنه : فلزی
رنگ : سفید
سری : ۶
نوع قرارگیری : مبله
میزان صدا : 46dB
ویژگی های بدنه : جنس محفظه داخلی: استیل ضد زنگ
گارانتی : ۳ سال
خدمات پس از فروش : ۱۰ سال

گنجایش و ابعاد

ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : 84.5 * 60 * 60 سانتی متر
وزن کالا : 551 کیلوگرم
تعداد قفسه های بالا : 2
ظرفیت ماشین ظرفشویی : ۱۳ نفره
تعداد سبد : ۳ سبد

بهره وری و مصرف انرژی

رتبه انرژی : ++A
میزان مصرف برق : 262 کیلو وات ساعت بر اساس استاندارد 280 شستشو در سال
میزان مصرف آب : ۶ لیتر در هر سیکل شستشو
سنسور آب جهت مصرف بهینه :

امکانات

خشک کن :
بدنه جدید ضد لرزش :
نمایشگر : LED
نشانگر زمان باقیمانده :
قفل کودک :
سیستم ضد نشت آب Aqua Stop : دارد
HomeConnect: قابلیت کنترل دستگاه توسط موبایل یا تبلت از خارج از منزل :
امکانات هوشمند : عملکرد شروع با تأخیر تا 24 ساعت
امکانات ویژه : ۵ برنامه شستشو شامل intensive 70 ° C - Auto 45-65 ° C - Eco 50 ° C - Turbo Speed 20min 60 ° C - Prewash - دارای امکان اتصال به آب گرم یا سرد
قفسه بالا :
تنظیم سختی آب :
سیستم پیش شستشو :
سیستم خشک کن : مبدل گرمایی
سیستم آب هیدرولیک (Active Water) :
سنسور تشخیص میزان آب (Aqua Sensor) :
سنسور تشخیص میزان ظروف (Loading Sensor) :
سیستم محافظت از ظروف شیشه ای (Glass Protection) :
قابلیت تنظیم ارتفاع سبدها (Vario Flex Pro) :
قابلیت شستشو با نصف ظرفیت (Half Load) :
زئولیت (Zeolith) :
مصرف هوشمندانه قرص در حین شستشو (Dosage Assist) :
نشانگر زمان پرنمودن مجدد نمک :
قابلیت TurboSpeed برای شستشوی 20 دقیقه‌ای :
کشو با تقسیم بندی فضایی مناسب (Vario Drawer) :

برنامه ها

برنامه های ویژه : ۳ برنامه ویژه شامل Extra Dried - VarioSpeedPlus -​​ half load

فهرست

مقایسه 0