لباسشویی زیرووات OZ-1285ST

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

ماشین لباسشویی ۸.۵ کیلویی تمام اتوماتیک ۱۲۸۵ زیرووات Zerowatt مدل OZ-۱۲۸۵ST ساخت ایران شرکت زیرووات است. ماشین لباس شویی OZ1285ST رنگ سیلور می باشد.

جزییات بیشتر

  • پاک سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

ماشین لباسشویی ۸.۵ کیلویی تمام اتوماتیک ۱۲۸۵ زیرووات Zerowatt مدل OZ-۱۲۸۵ST ساخت ایران شرکت زیرووات است. ماشین لباس شویی OZ1285ST رنگ سیلور می باشد. این مدل مجهز به سیستم هوشمند تشخیص میزان البسه و تنظیم زمان شستشو بر اساس آن بوده که تاثیر بسزایی در کاهش میزان مصرف آب و برق داشته و باعث شده که عنوان Eco Friendly به آن اطلاق شود. این دستگاه نه تنها دارای سیستم هوشمند کنترل کف بوده، بلکه دارای سیستم لکه بری قوی نیز می باشد. وجود این دو سیستم به طور همزمان باعث شده عمل لکه زدایی بر روی لباس ها صورت گرفته و میزان کف تولید شده نیز کنترل گردد.

همچنین این مدل ماشین لباسشویی دارای سیستم هوشمند تنظیم دور خشک کن با توجه به میزان البسه بوده که به موازات سیستم تعادل، از ایجاد هر گونه سر و صدای اضافی جلوگیری می کند.

تعداد بالای برنامه های شستشو، حق انتخاب زیادی را در اختیار مصرف کننده گذاشته و به او اجازه می دهد که از میان ۱۸ برنامه شستشوی از پیش تعریف شده، از جمله برنامه Chef، شستشوی سریع، شستشوی دستی و ... با توجه به جنس البسه، نوع برنامه مورد نظر را انتخاب کند.درب این ماشین لباسشویی تا ۱۸۰ درجه باز شده و بنا بر این برای قرار دادن یا برداشتن البسه از درون دیگ هیچ محدودیتی وجود ندارد.

از دیگر ویژگی های منحصر به فرد مدلOZ1285ST، می توان از سیستم آبگیری پیشرفته آن که باعث کاهش ده درصدی میزان مصرف آب است، نام برد؛ به گونه ای که با حداقل میزان مصرف آب، می توان لباس ها را به طور کامل و به بهترین نحو شستشو داد.وجود دیگ الماسه از دیگر خصوصیات این مدل ماشین لباسشویی اتوماتیک است. دیگ هایی که در ماشین های قدیمی استفاده می شده دارای برجستگی هایی در بدنه بوده که باعث پاره شدن و در نتیجه کوتاه شدن طول عمر البسه می شده. این مدل با طراحی دیگ الماسه از بروز این مشکل جلوگیری کرده و روند فرسایش البسه را کاهش داده است.

برای افراد شاغلی که بیشتر وقت خود را بیرون از منزل سپری می کنند، این مدل انتخاب بسیار خوبی است. اکثر این افراد این دغدغه را داشته که در صورتی که هنگام ترک خانه ماشین را روشن کنند، لباس های نمدار مدت زمان زیادی پس از شستشو درون محفظه ماشین باقی مانده که باعث چروک شدن یا بو گرفتن لباس ها می شود. از طرف دیگر اگر پس از بازگشت به منزل هم شستشو را آغاز کنند، نه تنها مدت زمان زیادی از وقت خود را از دست می دهند، بلکه به دلیل تقارن با پیک میزان مصرف برق، احتمال آسیب دیدن دستگاه نیز وجود دارد. آیتم قابلیت تاخیر در شستشو این امکان را میدهد تا زمان شروع برنامه را تنظیم کنید.

نقد و بررسی کنید

لباسشویی زیرووات OZ-1285ST

ماشین لباسشویی ۸.۵ کیلویی تمام اتوماتیک ۱۲۸۵ زیرووات Zerowatt مدل OZ-۱۲۸۵ST ساخت ایران شرکت زیرووات است. ماشین لباس شویی OZ1285ST رنگ سیلور می باشد.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : سیلور
نوع : درب از جلو
نوع قرارگیری : مبله
حداکثر دور موتور : ۱۲۰۰ دور در دقیقه
میزان صدا : در حالت شستشو: 67dB در حالت خشک کن: 70dB
گارانتی : ۲ سال
خدمات پس از فروش : ۱۲ سال

گنجایش و ابعاد

ظرفیت لباسشویی و خشکشویی : 8.5 کیلوگرم
ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : 84 * 60 * 53 سانتی متر
حداکثر زاویه بازشدن درب : تا ۱۸۰ درجه
جهت باز شدن درب : به سمت چپ
وزن کالا : 67 کیلوگرم

بهره وری و مصرف انرژی

رتبه انرژی : +A
میزان مصرف برق : 1.02 کیلو وات ساعت در هر سیکل شستشو
میزان مصرف آب : 55 لیتر در هر سیکل شستشو
سیستم صرفه جویی در مصرف آب : مجهز به سیستم آبگیری پیشرفته برای صرفه جویی 10% در مصرف آب

امکانات

خشک کن :
بدنه جدید ضد لرزش :
کنترل تعادل :
نمایشگر : LED
نشانگر زمان باقیمانده :
امکانات هوشمند : سیستم هوشمند تشخیص میزان البسه و تنظیم زمان شستشو بر اساس آن - سیستم هوشمند کنترل کف - سیستم هوشمند تنظیم دور خشک کن با توجه به میزان البسه
امکانات ویژه : دارای دیگ الماسه جهت کاهش فرسایش البسه - قابلیت تاخیر در شستشو تا 24 ساعت

برنامه ها

برنامه لکه بری : مجهز به سیستم لکه بری قوی
برنامه های ویژه : 18 برنامه شستشو (شامل برنامه Chef، شستشوی سریع، شستشوی دستی و ...)

فهرست

مقایسه 0