لباسشویی پاکشوما PWT-9614AJ

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

ماشین لباسشویی ۹ کیلویی درب از بالا دوقلو ۹۶۱۴ پاکشوما PAKSHOMA مدل PWT-۹۶۱۴AJ سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی PWT۹۶۱۴AJ دارای ۳ برنامه شستشو و خشک کن مجزا با ظرفیت ۴ کیلوگرم می باشد.

جزییات بیشتر

  • پاک سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

ماشین لباسشویی ۹ کیلویی درب از بالا دوقلو ۹۶۱۴ پاکشوما PAKSHOMA مدل PWT-۹۶۱۴AJ سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی PWT۹۶۱۴AJ دارای ۳ برنامه شستشو  و خشک کن مجزا با ظرفیت ۴ کیلوگرم می باشد. این ماشین لباسشویی دوقلو دارای یک لگن شستشو و یک لگن خشک کن است که از بالا بارگیری می شوند.  لگن شستشو ۹ کیلوگرم ظرفیت دارد و لگن خشک کن ۴ کیلوگرم.  این مدل با قدرت شستشوی ۳۵۰ وات و توان خشک کن ۲۰۰ وات انواع لباس و پارچه را به نحو مطلوب در زمانی کوتاه شسته و تمامی لکه و آلودگی های موجود روی آن ها را به خوبی پاک کرده و از بین می برد. بدنه و درب لباسشویی از جنس پلاستیکی بوده که این امکان را فراهم می آورد تا بتوان بدون احتمال زنگ زدگی دستگاه را در محیطی مرطوب مانند حمام قرار داد. فیلتر پرزگیر به کار رفته در لباسشویی پرزهای لباس ها را جمع آوری کرده تا از ورود آن ها به خروجی دستگاه و گرفتگی خروجی آب جلوگیری گردد. در بالای این دستگاه پیچ های تنظیم تعبیه شده اند تا نحوه عملکرد دستگاه تعیین شود. سیستم شستشوی آبشاری استفاده شده در این دستگاه باعث بهبود عملکرد آن شده است. پروانه حباب ساز نیز در این مدل اضافه شده است. قابلیت تنظیم زمان باعث شده تا امکان زمانبندی فعالیت دستگاه توسط کاربر تعیین شود. ماشین لباسشویی پاکشوما مدل PWT ۹۶۱۴AJ با ظرفیت ۹ کیلوگرم دارای پمپ تخلیه نیز هست تا آب داخل دستگاه را خارج کند. وزن نسبتا کم دستگاه امکان جابجا کردن آن را برای همه فراهم می کند. پاکشوما از تولید کنندگان و عرضه کنندگان مطرح لوازم خانگی برقی است که با ارائه محصولات با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کرده است و خدمات پس از فروش این شرکت نیز تمام خریداران را راضی نگه می دارد.

نقد و بررسی کنید

لباسشویی پاکشوما PWT-9614AJ

ماشین لباسشویی ۹ کیلویی درب از بالا دوقلو ۹۶۱۴ پاکشوما PAKSHOMA مدل PWT-۹۶۱۴AJ سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی PWT۹۶۱۴AJ دارای ۳ برنامه شستشو و خشک کن مجزا با ظرفیت ۴ کیلوگرم می باشد.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : سفید
نوع : دوقلو درب از بالا
نوع قرارگیری : مبله
نوع مخزن : لگن
ویژگی های بدنه : بدنه فلزي - شير برقي
گارانتی : ۱۸ ماه
توان مصرفی (اسمی) : لباسشویی ۳۵۰ وات - خشک کن ۲۰۰ وات

گنجایش و ابعاد

ظرفیت لباسشویی و خشکشویی : ۹ کیلوگرم
ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : 100 * 82 * 48 سانتی متر
ابعاد دهانه : 23*23 سانتی متر - 31*40 سانتی متر
حداکثر زاویه بازشدن درب : تا 90 درجه
وزن کالا : 22 کیلوگرم

امکانات

خشک کن :
امکانات ویژه : پرز گیر - شیرهای ورودی گرم و سرد - سيستم شستشوي آبشاري - فيلتر ورودي آب - پروانه حباب ساز - پمپ تخلیه - هدایتگر آب

برنامه ها

برنامه های ویژه : 3 برنامه شستشو - قابلیت تغییر زمان شستشو ،دفعات آبکشی و زمان خشک کن ،نوع شستشو گردشی - انتخاب میزان آب در آبکشی - شستشوی سریع - چرخش آب در شستشو

فهرست

مقایسه 0