لباسشویی کروپ CWT-6520LN

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

ماشین لباسشویی ۶.۵ کیلویی درب از بالا دوقلو ۶۵۲۰ کروپ Crop مدل CWT-۶۵۲۰LN سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی CWT6520LN دارای ۳ برنامه شستشو و خشک کن مجزا با ظرفیت ۳ کیلوگرم می باشد.

جزییات بیشتر

  • پاک سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

ماشین لباسشویی ۶.۵ کیلویی درب از بالا دوقلو ۶۵۲۰ کروپ Crop مدل CWT-۶۵۲۰LN سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی CWT6520LN با دور موتور خشک کن ۱۳۰۰ دور در دقیقه و مصرف آب و انرژی کمتر لباس ها را در مدت زمان کوتاهی شسته و تمیز می گرداند. بدنه لباسشویی از جنس پلاستیک با طراحی جدید و مقاومت بالا می باشد. این ماشین لباسشویی مجهز به ۸ آبشار ۳ وجهی می باشد که نمای زیبایی در هنگام عملکرد شستشو ایجاد می کند و باعث تمیزی بهتر در فرایند شستشو می گردد. استفاده از این آبشارها چهار ویژگی دارد که عبارتند از تمیزی سریع تر، پاک کنندگی بهتر، کاهش فرسایش الیاف لباس و کمتر پیچ خوردن لباس ها در هنگام شستشو. این دستگاه دارای فیلتر پرزگیر می باشد که پرز و کرک لباس ها را به خود جذب می کند. گردش جریان آب در ماشین لباسشویی به نحوی طراحی شده است که پرزها و کرک های لباس به طور اتوماتیک در هنگام شستشو در داخل پرزگیر جمع آوری می گردد. پروانه حباب ساز داخل مخزن شستشو موجب ایجاد کف بهتر و در نتیجه تمیز تر شدن لباس ها می گردد. در بالای این دستگاه پیچ های تنظیم تعبیه شده اند تا نحوه عملکرد دستگاه تعیین شود. سیستم شستشوی آبشاری استفاده شده در این دستگاه باعث بهبود عملکرد آن شده است. قابلیت تنظیم زمان باعث شده تا امکان زمانبندی فعالیت دستگاه توسط کاربر تعیین شود. ماشین لباسشویی کروپ مدل CWT ۶۵۲۰LN با ظرفیت ۶.۵ کیلوگرم دارای پمپ تخلیه نیز هست تا آب داخل دستگاه را خارج کند. وزن نسبتا کم دستگاه امکان جابجا کردن آن را برای همه فراهم می کند. 

نقد و بررسی کنید

لباسشویی کروپ CWT-6520LN

ماشین لباسشویی ۶.۵ کیلویی درب از بالا دوقلو ۶۵۲۰ کروپ Crop مدل CWT-۶۵۲۰LN سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی CWT6520LN دارای ۳ برنامه شستشو و خشک کن مجزا با ظرفیت ۳ کیلوگرم می باشد.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : سفید
نوع : دوقلو درب از بالا
نوع قرارگیری : مبله
نوع مخزن : لگن
ویژگی های بدنه : درب ABS
گارانتی : ۱۸ ماه
توان مصرفی (اسمی) : 1300 وات

گنجایش و ابعاد

ظرفیت لباسشویی و خشکشویی : ۶.۵ کیلوگرم
ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : 87 * 76 * 42 سانتی متر
ابعاد دهانه : 23*23 سانتی متر - 31*28 سانتی متر
حداکثر زاویه بازشدن درب : تا 90 درجه
وزن کالا : 22 کیلوگرم

امکانات

خشک کن :
بدنه جدید ضد لرزش :
امکانات ویژه : پرزگیر - پروانه حباب ساز - سيستم شستشوي آبشاري با طلق ترنسپرنت - پمپ تخلیه

برنامه ها

برنامه های ویژه : 3 برنامه شستشو - قابلیت تغییر زمان شستشو ،دفعات آبکشی و زمان خشک کن

فهرست

مقایسه 0