لباسشویی کروپ CWT-8523LN

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

ماشین لباسشویی ۸.۵ کیلویی درب از بالا دوقلو ۸۵۲۳ کروپ Crop مدل CWT-۸۵۲۳LN سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی CWT8523LN دارای ۳ برنامه شستشو و خشک کن مجزا با ظرفیت ۴ کیلوگرم می باشد.

جزییات بیشتر

  • پاک سرویس

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

ماشین لباسشویی ۸.۵ کیلویی درب از بالا دوقلو ۸۵۲۳ کروپ Crop مدل CWT-۸۵۲۳LN سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی CWT8523LN با دور موتور خشک کن ۱۳۰۰ دور لباس ها را به خوبی شسته و لکه های به جا مانده بر روی آن ها را از بین می برد. بدنه و درب لباسشویی از جنس پلاستیک می باشد که این امکان را فراهم می کند تا بتوان دستگاه را در محیطی مرطوب مانند حمام قرار داد. هم چنین رنگ بدنه لباسشویی رنگ ضد زنگ کاتوفرز ضد خوردگی و الکتروستاتیک مقاوم می باشد. چرخ های واقع در زیر بدنه امکان حرکت آسان دستگاه را فراهم نموده است. لباسشویی پاکشوما مجهز به اهرم تقسیم آب به سبد شستشو و خشک کن می باشد. فیلتر پرزگیر به کار رفته در لباسشویی پرزهای لباس ها را به خود می گیرد تا از ورود آن ها به خروجی دستگاه و گرفتگی خروجی آب جلوگیری کند. قابلیت عملکرد هم زمان موتور شستشو و خشک کن از ویژگی های این دستگاه می باشد. هم چنین دستگاه در هنگام شستشو و خشک کن دارای عملکرد کم صدا و کم لرزش می باشد. در بالای این دستگاه پیچ های تنظیم تعبیه شده اند تا نحوه عملکرد دستگاه تعیین شود. سیستم شستشوی آبشاری استفاده شده در این دستگاه باعث بهبود عملکرد آن شده است. قابلیت تنظیم زمان باعث شده تا امکان زمانبندی فعالیت دستگاه توسط کاربر تعیین شود. ماشین لباسشویی کروپ مدل CWT ۸۵۲۳LN با ظرفیت 8.5 کیلوگرم دارای پمپ تخلیه نیز هست تا آب داخل دستگاه را خارج کند. وزن نسبتا کم دستگاه امکان جابجا کردن آن را برای همه فراهم می کند. 

نقد و بررسی کنید

لباسشویی کروپ CWT-8523LN

ماشین لباسشویی ۸.۵ کیلویی درب از بالا دوقلو ۸۵۲۳ کروپ Crop مدل CWT-۸۵۲۳LN سفید رنگ ساخت ایران و تحت استاندارد اروپا است. ماشین لباس شویی CWT8523LN دارای ۳ برنامه شستشو و خشک کن مجزا با ظرفیت ۴ کیلوگرم می باشد.

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : سفید
نوع : دوقلو درب از بالا
نوع قرارگیری : مبله
نوع مخزن : لگن
ویژگی های بدنه : بدنه فلزي - شير برقي
گارانتی : ۱۸ ماه
توان مصرفی (اسمی) : 1300 وات

گنجایش و ابعاد

ظرفیت لباسشویی و خشکشویی : 8.5 کیلوگرم
ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : 93 * 81 * 48 سانتی متر
ابعاد دهانه : 23*23 سانتی متر - 29*43 سانتی متر
حداکثر زاویه بازشدن درب : تا 90 درجه
وزن کالا : 30 کیلوگرم

امکانات

خشک کن :
بدنه جدید ضد لرزش :
امکانات ویژه : پرز گیر - شیرهای ورودی گرم و سرد - سيستم شستشوي آبشاري - فيلتر ورودي آب - پروانه حباب ساز - پمپ تخلیه - هدایتگر آب

برنامه ها

برنامه های ویژه : 3 برنامه شستشو - قابلیت تغییر زمان شستشو ،دفعات آبکشی و زمان خشک کن ،نوع شستشو گردشی - انتخاب میزان آب در آبکشی - شستشوی سریع - چرخش آب در شستشو

فهرست

مقایسه 0