یخچال و فریزر دوقلو بوش KAN99VW30

متاسفانه این کالا در حال حاضر موجود نیست.

کالای جدید

یخچال و فریزر دوقلو ۹۹VW۳۰ بوش Bosch مدل KAN ۹۹VW۳۰ سری ۴ با رنگ سفید دارای ظرفیت کلی ۵۸۳ لیتر که از کنار هم قرار گرفتن یخچال بوش مدل KSV ۳۶VW۳۰ دارای ظرفیت ۳۴۶ لیتر و فریزر بوش مدل GSN ۳۶VW۳۰ دارای ظرفیت ۲۳۷ لیتر تشکیل شده است. مدل KAN99VW30 دارای برچسب مصرف انرژی ++A می باشد. 

جزییات بیشتر

  • شرکت بازرگانی سیهاوی

به مقایسه اضافه کن

درخواست مشاوره یا سفارش تلفنی
 
معرفی کالا

یخچال و فریزر دوقلو بوش Bosch مدل KAN ۹۹VW۳۰ سری ۴ با رنگ سفید که از کنار هم قرار گرفتن یخچال بوش مدل KSV ۳۶VW۳۰ ساخت آلمان دارای ظرفیت ۳۴۶ لیتر و فریزر بوش مدل GSN ۳۶VW۳۰ دارای ظرفیت ۲۳۷ لیتر تشکیل شده است. 

  • صرفه جویی در وقت و انرژی با سیستم یخ زدایی و بدون برفک
  • دارای برچسب مصرف انرژی ++A 
  • کنترل دمای یخچال و فریزر به صورت الکترونیکی
  • سیستم VarioZone با ایجاد تنوع در طبقه ها و کشوها راحتی بیشتر را برای شما به ارمغان آورده است.
  • کشوی بزرگ داخل فریزر برای نگهداری موادغذایی با حجم زیاد
  • چراغ LED با ماندگاری بالا در قسمت داخلی بدون تابش خیره کننده
  • نگهدارنده بطری کرومی با کیفیت بالا
  • طبقه های قابل دسترس از جنس شیشه که به راحتی جابجا شده و فضای مناسبی را در اختیار کاربر قرار می دهند.

یخچال و فریزر دوقلو بوش Bosch مدل KAN99VW30 با رنگ استیل دارای ظرفیت کلی ۵۸۳ لیتر و برچسب مصرف انرژی ++A می باشد.  این دستگاه دارای قابلیت اتصال یخچال و فریزر به یکدیگر می باشد.

یخچال و فریزر بوش مدل ۹۹VW۳۰ مجهز به سیستم چندگانه گردش هوا می باشد که هوای داخلی یخچال را مطبوع و سالم می کند. فریزر بوش مجهز به سیستم خودکار برفک زدایی است. قسمت فریزر دارای عملکرد انجماد قوی و سریع می باشد که با کاهش ناگهانی دمای فریزر سبب می شود که مواد غذایی جدید به سرعت فریز شوند.

نقد و بررسی کنید

یخچال و فریزر دوقلو بوش KAN99VW30

یخچال و فریزر دوقلو ۹۹VW۳۰ بوش Bosch مدل KAN ۹۹VW۳۰ سری ۴ با رنگ سفید دارای ظرفیت کلی ۵۸۳ لیتر که از کنار هم قرار گرفتن یخچال بوش مدل KSV ۳۶VW۳۰ دارای ظرفیت ۳۴۶ لیتر و فریزر بوش مدل GSN ۳۶VW۳۰ دارای ظرفیت ۲۳۷ لیتر تشکیل شده است. مدل KAN99VW30 دارای برچسب مصرف انرژی ++A می باشد. 

نقد و بررسی کنید

 
نظرات (0)

نقد و بررسی در حال حاضر وجود ندارد

 
راهنمای مشخصات

  کم مصرف تر از سطح برچسب انرژی A

بر خلاف لباسشویی و ظرفشویی، یخچال فریزر شما 24 ساعته روشن است بنابراین کم مصرف بودن محصول شما امری حیاتی است. برچسب +A یخچال و فریزهای بوش به معنای 25 % مصرف کمتر نسبت به بهترین سطح مصرف یعنی A است. یخچال و فریزرهای ما جزو کم مصرف ترین محصولات بازار بوده و باید به این نکته اشاره کرد که تمام یخچال و فریزرهای بوش دارای رتبه A در مصرف انرژی می باشند.

  سیستم ضدبرفک (No Frost)

این سیستم برفک روی موادغذایی و دیوارهای فریزر را به طور اتوماتیک از بین می‌برد. در این روش رطوبت هوا به جای ایجاد برفک بر روی دیواره ها یا مواد غذایی بر روی پره های مرکزی دستگاه تبخیرکن متمرکز شده و از برفک جلوگیری می کند. این چیلر که گرما را از محوطه داخلی فریزر بیرون می کشد به صورت خودکار و منظم عمل دیفراست را انجام می دهد.

  کنترل الکترونیکی دما (Electronic Temperature Control)

دانستن دمای دقیق یخچال برای تازه نگاه داشتن موادغذایی امری ضروری است. یخچال و فریزرهای پیشرفته بوش امکان تنظیم دقیق دما را در هر دو قسمت در اختیار شما قرار می‌دهند. نمایشگر دیجیتالی (LED) کاملا شفاف و واضح دما را نشان داده و قابل تنظیم است.

  سیستم حفاظتی ضد باکتری (AntiBacteria Protection)

تمام یخچال و فریزرهای بوش مجهز به عنصر طبیعی نقره در دیواره داخلی می‌باشند که باعث عملکردی ضدباکتری شده در نتیجه طول عمر موادغذایی افزایش پیدامی‌کند.

  طبقات شیشه‌ای (Safety Glass Shelves)

خاصیت ایمنی این شیشه‌ها باعث می‌شود تا در صورت شکسته شدن تکه تکه نشوند درضمن قادر به نگه‌داری مایعاتی‌اند که روی آنها ریخته می‌شوند. این طبقات ضدخش بوده و به راحتی قابل تمیز کردن می‌باشند.

  Fresh Sense 

با استفاده از این سیستم مواد غذایی در شرایط ایده آل و ثابت نگهداری می شوند. برای مثال بستنی نه سفت و نه شل خواهد بود. دمای ثابت داخلی در فریزر یک فاکتور اساسی برای دستیابی به تازگی و طعم بهتر در مواد غذایی می باشد. سنسورهای Fresh Sense به طور مرتب دمای محیط داخلی فریزر و یخچال شما را بررسی و کنترل می کنند. نتیجه دمای ثابت داخل دستگاه فارغ از درجه حرارت محیط بیرونی خواهد بود.

  Super Cooling

در صورت فعال بودن عملکرد سرد شدن سریع (Super Cooling) مواد غذایی تازه خریداری شده شما بسیار سریع تر از حالت معمولی سرد شده و به دمای مطلوب نگهداری خواهد رسید. این عملکرد به طور همزمان از گرم شدن مواد غذایی که از قبل داخل یخچال قرار داشته اند جلوگیری می کند. دمای محیط داخلی با فشار دکمه °2 سانتی گراد به پایین ترین حد ممکن خواهد رسید. برای جلوگیری از مصرف بی رویه برق این عملکرد به طور خودکار بعد از گذشت ۶ ساعت به حالت اولیه بازخواهد گشت.

  Super Freeze

این سیستم از یخ زدایی مواد غذایی که از قبل داخل فریزر شما قرار داشته،‌ در زمان اضافه شدن مواد غذایی جدید به آن جلوگیری کرده و علاوه بر آن روند یخ زدن آنها را سرعت می بخشد. ابرای جلوگیری از مصرف بی رویه برق این عملکرد به طور خودکار بعد از گذشت ۶ ساعت به حالت اولیه بازخواهد گشت.

  MultiAir Flow

سیستم گردش چند هوایی با فن کمکی باعث ایجاد هوای سرد متوازن در تمام سطوح می شود. افت و خیز دما کاهش یافته و روند سرد شدن مواد غذایی سرعت می یابد. این محاسن سبب حفط بهتر طعم و عطر مواد غذایی در زمان طولانی تر خواهند شد.

  LED Light

چراغ های LED با فراهم آوردن نورپردازی یکنواخت، عدم تابش خیره کننده، ماندگاری بالا و بهینه سازی مصرف انرژی تحول کاملا جدیدی را در صنعت یخچال و فریزر پدید آورده اند. 

  AirFresh Fliter

فیلتر ضد باکتری AirFresh مرتبا بوهای ناخوشایند داخل یخچال را خنثی نموده و باکتری ها را از بین می برد. مواد ناخوشایند غذاها و بوی نامطبوع آنها جذب فیلتر شده و هوای داخلی دستگاه تمیز و تازه باقی می ماند. این فیلتر احتیاج به تعویض ندارد.

  Big Box

کشوی با سایز فوق العاده بزرگ برای نگهداری مواد غذایی یخ زده مانند پیتزا یا کیک نیاز شما را برآورده خواهد ساخت.

  Ice Twister

سیستم یخ ساز با ایجاد یخ در سایز و شکل های مختلف در یک روز تابستانی به کمک شما خواهد شتافت.

  Anti Fingerprint

بدنه و دسته های تمام استیل ضد زنگ بوش علاوه بر دوام و زیبایی از به جا ماندن اثر انگشت شما بر روی دستگاه جلوگیری می کند.

  Day light

چراغ های داخلی فوق العاده روشن دستگاه های بوش از ویژگی های منحصر بفرد این برند محسوب می شود.

  Soft Closing Door

با استفاده از این ویژگی درب دستگاه پس از رسیدن به زاویه ۲۰ درجه یا کمتر به صورت خودکار و آرام بسته خواهد شد.

  Telescopic Shelf Rails

سیستم ریلی تلسکوپی کشوها راحتی،‌ایمنی و دوام بیشتر را در هنگام کار با کشوهای یخچال یا فریزر برای شما به ارمغان خواهد آورد.

  گواهینامه کیفیت AllergiePlus / ECARF مخصوص افراد آلرژیک

با کمک این برنامه محصولاتی که دارای این نشان می باشند می توانند اثرات گرده گل ها، ذرات آلرژی زای مو و بدن حیوانات و عوامل دیگری مانند ذرات مواد شوینده را تا ۹۹.۹۹٪ از بین ببرند.

  تکنولوژی سبز

این علامت نشان دهنده تمرکز بوش بر روی صرفه جویی در مصرف آب و برق در عین داشتن عملکردی عالی بر پایه تکنولوژی هی جدید می باشد به علاوه تمام محصولات تولیدی بوش با هدف کاهش تاثیرات منفی بر محیط زیست ساخته شده اند. به عنوان مثال در ظرفشویی های Active Water به طور همزمان مصرف آب و برق را در مقایسه با مدل های قبلی به میزان قابل ملاحظه ای کاسته ایم. در مدل های خشک کن نیز ما میزان مصرف را نسبت به مدل های قبلی ۵۵ درصد کاهش داده ایم. همچنین یخچال و فریزرهای بوش با داشتن ۲.۵ ستاره در میان مدل های هم سطح خود در زمره کم مصرف ترین محصولات موجود در بازار می باشند. بهتر است بدانید بیش از ۴۰ درصد فعالیت های جدید شرکت بوش، مربوط به کاهش مصرف انرژی در دستگاه ها می باشد.

  نشان Energy Star

لوازم خانگی بوش رکورد دار ثبت استانداردهای جدید در مصرف انرژی می باشند. با بوش تا ۵۰٪ در مصرف برق و ۷۰٪ در مصرف آب صرفه جویی کنید. این برند همیشه مسئولیت و انگیزه مضاعفی برای گسترش لوازم خانگی کم مصرف داشته است. تکنولوژی سبز راهنمای بهبود زندگی امروز و آینده است و محصولات ما نیز با احترام و حساسیت کامل و حفظ منابع طبیعی پیرامونمان طراحی شده و هر روز کم مصرف تر از دیروز به بازار عرضه می شوند. شاید اشاره به این نکته که بوش در ۲ سال متمادی موفق به دریافت نشان Energy Star گردیده کافی باشد، اما بوش همیشه به فکر به دست آوردن رکوردهای برتر در مصرف انرژی است. از چندین سال گذشته تاکنون میزان مصرف در دستگاه های مختلف حدود ۱۴۷ درصد کاهش داشته و ما تنها برندی هستیم که نشان Energy Star را در تمام ظرفشویی ها، یخچال و فریزر و لباسشویی های خود به یدک می کشیم. آنچه حتمی است این است که در آینده نیز همچنان به دنبال کسب استاندارد و نشان های بیشتری خواهیم بود.

  اولین برند آلمانی برنده جایزه ثبات و پایداری در کیفیت Sustainability Award

این جایزه به شرکت هایی اهدا می شود که موفقیت های اقتصادی شان را با احساس مسئولیت نسبت به جامعه و محافظت از منابع طبیعی به صورت مثال زدنی ترکیب کرده باشند. بیش از ۳۵۰ شرکت در این رقابت حضور داشته و از میان آن ها می توان به اوسرام، هنکل و فولکس واگن اشاره کرد.

ویژگی ها

مشخصات فنی

رنگ : سفید
سری : ۴
نوع : دوقلو
نوع قرارگیری : مبله
میزان صدا : یخچال: 39dB - فریزر: 42dB
ویژگی های بدنه : بدنه سفید رنگ، دیواره های سفید - دسته های عمودی
گارانتی : ۳ سال
خدمات پس از فروش : ۱۰ سال
قدرت انجماد : ۲۰ کیلوگرم در ۲۴ ساعت
زمان ذخیره‌سازی سرما در زمان قطع برق : ۱۹ ساعت
جنس طبقات یخچال : شیشه ایمن و نشکن
جنس طبقات فریزر : شیشه ایمن و نشکن

گنجایش و ابعاد

ظرفیت یخچال : ۳۴۶ لیتر
ظرفیت فریزر : ۲۳۷ لیتر
ابعاد (ارتفاع * طول * عرض) : ابعاد یخچال: 186 * 60 * 65 سانتی متر - ابعاد فریزر: 186 * 60 * 65
وزن کالا : 68 کیلوگرم
تعداد طبقات یخچال : ۷
تعداد کشوهای یخچال : ۱
تعداد کشوهای فریزر : ۷

بهره وری و مصرف انرژی

رتبه انرژی : ++A
میزان مصرف برق : یخچال: 90 کیلو وات ساعت در سال - فریزر: 234 کیلو وات ساعت در سال

امکانات

پایه های قابل تنظیم :
چراغ داخلی :
سیستم هشدار دهنده صوتی باز بودن درب :
سیستم هشداردهنده صوتی و تصویری هنگام بروز مشکل یا نقص فنی :
قفل کودک :
سیستم یخ زدایی (بدون برفک) :
عملکرد انجماد سریع با قطع خودکار عملکرد :
سیستم VitaFresh Plus :
امکانات ویژه : تنظیم جداگانه دمای فریزر و یخچال - دارای صفحه کنترل الکترونیکی LED
لولای قابل تغییر درب (چپ و راست) :
آب ریز :
مینی بار :
یخ ساز :
محفظه مخصوص میوه و سبزیجات :
فیلتر تصفیه آب :
Multi Air Flow (سیستم چندگانه گردش هوا) :
Air Fresh (فیلتر تهویه هوای آنتی باکتری) :
Super Cool (سرمای سریع) :
Super freez (انجماد سریع) :

فهرست

مقایسه 0