درباره‌ی کالاخوان

فروشگاه آنلاین کالاخوان به عنوان یکی از فعالان عرصه تجارت با تضمین اصالت و سلامت کالا سعی دارد تجربه خریدی لذت بخش را برای مشتریان خود فراهم نماید. در کالا خوان مجموعه ای از برترین کالاهای شرکتی و معتبر گردآوری شده است تا علاوه بر تنوع کالاها، کاربران سایت از اصالت کالای خریداری شده مطمئن باشند. ما همواره در کالاخوان با ضمانت معتبر و ارائه کالای اصل سعی در جلب رضایت شما مشتری محترم می نماییم.

گواهینامه ها

فروشگاه آنلاین کالاخوان دارای نماد اعتماد الکترونیکی دو ستاره از وزارت صنعت، معدن و تجارت می‌باشد. نماد دو ستاره بالاترین حد اعتماد در وزارت صنعت، معدن و تجارت است. همچنین این سایت داری گواهینامه امنیت SSL می باشد.

لازم به ذکر است که اطلاعات کامل فروشگاه‌های اینترنتی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند، در وزارت صنعت، معدن و تجارت تایید شده اند و در صورت بروز هرگونه مشکل و خلف وعده از جانب فروشگاه اینترنتی، کاربران به راحتی می‌توانند از طریق مراجع مربوطه مراتب را پیگیری نمایند.

همچنین این پایگاه اینترنتی در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی جمهوری اسلامی ایران ثبت گردیده و دارای گواهینامه مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال می باشد.

خدمات مشتریان

خدمات مشتریان کالاخوان آماده هرگونه پاسخگویی در زمینه‌ی پیگیری، مشکلات و راهنمایی مورد نیاز مشتریان است.

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه از ساعت: ۹ الی ۱۹ و پـنـجـشنبه ۹ الـی ۱۵

در دیگر ساعات ‌پس از گرفتن پیغام شما عزیزان، در اولین ساعات روزکاری آتی با شما تماس می‌گیریم.


فهرست

مقایسه 0